НАШІ ЦІННОСТІ

лише в JUMP PARK поєднуються воедино фізичний розвиток та веселий відпочинок. Під час активних ігор на атракціонах  тіло дитини піддається фізичним навантаженням, котрі формують правильну осанку.

JUMP PARK гарантує безпечний відпочинок на наших атракціонах. До того ж на кожній зоні діти знаходяться під наглядом інструкторів та аніматорів. Також купуючи квиток до комплексу, усі відвідувачі автоматично застраховані компанією «АХА страхування».
на території JUMP PARK працює кафе «ANANAS», у якому меню спеціально адаптовано під смаки дітей. У приготуванні страв використовують тільки натуральні та гіпоалергенні продукти
у JUMP PARKпрацює велика команда вихователів кімнати творчості, аніматорів, що мають педагогічну освіту, спортивні інструктори, що мають досягнення у спорті, та спортивну освіту.
Jump Park об’єднує: дітей з батьками, батьків з дітьми. Лише у нас можна і навіть треба розважатися усією родиною, приймаючи участь у всіх іграх та конкурсах від аніматорів, а також естафетах, творчих та кулінарних майстер-класах.
– в JUMP PARK діти отримують свободу выбору: стрибають, якщо захочуть: захочуть – малють; захочуть – грають з аніматорами або інструкторами. Це дозволяє дітям обирати те, чим вони хочуть займатися без обмежень.
це заохочення дитини до спілкування з однолітками, більш старшими або молодшими дітьми та дорослими. Дитина набуває безцінного досвіду вчиться стримувати або проявляти емоції навчається дружити.
JUMP PARK відволікає дітей від техніки та від постійного сидіння, пропонуючи спробувати більш активні та спортивні ігри, що по-перше добре впливають на розвиток.
в JUMP PARK є все, щоб добре відпочити. Зони відпочинку, кімната матері та дитини, безкоштовна питна вода, туалети та душеві кабіни, а також уважний персонал, що завжди допоможе, та проконсультує.
лише у JUMP PARK, купуючи квиток, отримуєш безліміт у користуванні атракціонами та необмежений час знаходження у комплексі, ігри з аніматорами та масу чудових емоцій.
часу, віку, вибору розваг та способі розвитку. В JUMP PARK непреривно, без обмежень можна відпочивати, приймати участь у конкурсах, активностях, майстер-класах та спортивних розваг.

Команда

яка працює для вас

jump park у соцмережах

Використовуй наш хештег – #jumppark
Дізнавайся найсвіжіші новини першим. Додавай хєштег і ми розмістимо твої фото на своїй сторінці